Złota Sztafeta!!!

• By az
  • 11 października, 2016

W czwartek 6 października  uczniowie szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Bocheńskiego spotkali się na Zawodach Powiatowych w Jesiennych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców, rozgrywanych w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej. Ponieważ pogoda w ostatnich dniach nie dopisywała, ze względu na bezpieczeństwo zawodników, zawody (zamiast jak co roku nad Zalewem w Łapanowie) wyjątkowo odbyły się na bieżni Stadionu MOSiR Bochnia.

Reprezentacja każdej ze szkół liczyła po 10 zawodniczek a dziewczęta w sumie miały do pokonania dystans 10 x 1000m. Najlepszą drużyną okazały się dziewczęta z naszej szkoły!!! Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i prosimy o więcej takich niespodzianek.

Naszą szkołę reprezentowały

1. Wszołek Izabela 1f                               8. Zglobicka Sabina 4b

2. Zym Jadwiga 1b                                    9. Foszczyńska Agnieszka 2c

3. Rynduch Anna 1b                                10. Zuzia Wiktoria 2a