Sianko wigilijne

• By ml
  • 14 grudnia, 2015

8 grudnia młodzież naszej szkoły przygotowała tradycyjne ,,Sianko wigilijne” . W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia młodzież naszej szkoły weźmie udział w kwestach na rzecz bocheńskiego Hospicjum im. Edmunda Bojanowskiego w Parafii Św. Mikołaja w Bochni.

Kwesty świąteczne na rzecz bocheńskiego Hospicjum odbędą się w bocheńskich Parafiach. Młodzież naszej szkoły weźmie udział w kweście w dniu 20.12.2015 r. w Parafii Św. Mikołaja w Bochni.

Zebrane środki będą przeznaczone na rzecz  chorych objętych opieką Hospicjum  im. Edmunda Bojanowskiego w Bochni. W  świątecznej kweście weźmie udział młodzież klas: I Tea, I Tee, I Tef, II Teb, II TEc, II Ted, II TEe, II TEf, III TEb, III TEd, III TEe pod opieką nauczyciela p. Marty Jaroszewskiej.