Mikołajkowa ZUMBA !!!

• By az
  • 9 grudnia, 2015

Jesteśmy przekonani, że gdyby należało odchudzić Mikołaja, to najlepiej na zajęciach zumby!!!

ZUMBA to niesamowite połączenie tańców latynoamerykańskich z aerobikiem, dzięki którym można spalić nawet 600 kalorii w trakcie ćwiczeń!!! Łączy w sobie energetyczną muzykę z wyjątkowo prostymi krokami oraz układami tanecznymi. Ćwiczenia opierają się na zasadzie, że zajęcia powinny sprawiać przyjemność i być łatwe do wykonania. ZUMBA to zajęcia fitness poprawiające sylwetkę ale przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA! Co prawda uczniów Ekonomika odchudzać nie trzeba, ale zumba i tak zawitała w nasze progi z inicjatywy nauczycieli wf-u, którzy dbają nie tylko o kondycję uczniów ale także o ich dobre samopoczucie.

„Gdy ci smutno, gdy ci źle, idź na zumbę, wyskacz się !”

Zajęcia poprowadziła pani Urszula Węgrzyn z bocheńskiej szkoły tańca Dance 4 You, której serdecznie dziękujemy!