I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM

• By ml
  • 11 grudnia, 2015

W dniu 7 grudnia tradycyjnie jak co roku aktywna młodzież naszej szkoły z bocheńskiego 6-25 HP pod opieką wychowawcy udała się do Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego, w którym kształcą się dzieci z niepełnosprawnością fizyczna i intelektualną.

Zgromadzeni uczniowie powitali przybyłych „pomocników Św. Mikołaja” wesołym śpiewem. Po pięknie wykonanym repertuarze piosenek, każdy ze zgromadzonych z rumieńcem na twarzy wyczekiwał słodkiego poczęstunku przyniesionego przez naszych uczestników. Na zakończenie miłego spotkania nauczyciele ośrodka skierowali słowa podziękowania młodzieży i darczyńcom, którzy okazali wielkie serce wspierając po raz kolejny Akcję Mikołajkową. Nieskrywana radość i uśmiechy dzieci, które zostały obdarowane były bezcenną nagrodą za trud poświęcony tej Akcji oraz znakomita lekcją pokory i miłosierdzia dla bliźniego.