Z wizytą w Open Finance

• By ml
  • 3 grudnia, 2014

W ramach programu “Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce” w dniu 1 grudnia 1014 r. uczniowie klasy I TE a, II TE a oraz IV TE a pod opieką pani M. Dudek i pani M. Lichy byli na wizycie zawodoznawczej w Rzeszowie w Open Finance. Odwiedzana firma zajmuje się doradztwem finansowym w Polsce, powstała w 2004 r. Oferuje klientom indywidualnym produkty wyselekcjonowane z kilkudziesięciu banków, funduszy inwestycyjnych i towarzystw ubezpieczeniowych. Spółka zatrudnia ponad 750 doradców oraz dysponuje siecią ponad 95 oddziałów na terenie całego kraju. Program wycieczki pozwolił poznać wymagania aplikacyjne oraz warunki odbycia stażu zawodowego. Uczniowie poznali istotę funduszy inwestycyjnych, sposoby wyceny aktywów przedsiębiorstwa oraz analizę inwestycyjną.