Z wizytą mikołajkową w bocheńskim Domu Dziecka

• By ml
  • 20 grudnia, 2014

17 grudnia młodzież klas I TE b, II TE b, III TE d udała się na przedświąteczne spotkanie z wychowankami Domu Dziecka. Podopieczni placówki serdecznie przywitali św. Mikołaja, jego świtę oraz zaprzyjaźnionych wolontariuszy. Stałym punktem wizyty jest konkurs kolęd i pastorałek, dlatego dzieci chętnie angażowały się w śpiew indywidualny i wspólne kolędowanie. Św. Mikołaj rozdał prezenty, co wywołało szeroki uśmiech na dziecięcych twarzach. Spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze. Wychowankowie zaprosili św. Mikołaja w przyszłym  roku.

Składamy podziękowania uczniom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w akcje mikołajkowych prezentów świątecznych. Dzięki ich ofiarności i dobroci serca mogliśmy zakupić dzieciom gry planszowe i edukacyjne.

Ewa Szymczyk i Joanna Ludew