Dzień “OTWARTYCH DRZWI”

• 6 marca, 2004

Dnia 6 marca o godz: 9:00 odbył się w naszej szkole dzień „otwartych drzwi”. Każdy ciekawy warunków i atmosfery panującej w szkole otrzymał wszelkie wyjaśnienia dotyczące kierunków kształcenia. Gimnazjaliści i ich rodzice mieli możliwość spotkania się i porozmawiania z nauczycielami i dyrekcją szkoły. Mogli dokładnie zapoznać się ze strukturą i sposobem funkcjonowania szkoły a także poczuć niepowtarzalną atmosferę, która u nas króluje.

W programie znalazło się min::

Ø     oficjalne powitanie gości przez Dyrekcję i uczniów naszej szkoły

Ø     zapoznanie z kierunkami kształcenia w roku szk. 2004/2005

Ø     przekazanie informacji o szkole z wykorzystaniem filmu wideo i ciekawej prezentacji multimedialnej

Ø     zwiedzanie:

-         laboratorium języków obcych

-         pracowni ekonomiczno-informatycznej z dostępem do Internetu

-         skomputeryzowanej pracowni techniki biurowej

-         pracowni języka polskiego

-         pracowni matematycznej

-         pracowni gastronomicznej

-         skomputeryzowanej biblioteki szkolnej

-         pracowni historycznej

-         pracowni geograficznej

Ø  degustacje potraw przygotowanych przez uczniów klas gastronomicznych naszej szkoły

Tegoroczne “drzwi otwarte” pokazały, że szkoła kojarząca się z nauką jest miejscem przyjaznym, atrakcyjnym, do którego chce się przychodzić.

Anna Słonina

Mariola Cymbalista