‘Muzycznie i tańcząco w Ekonomiku’

• 30 listopada, 2007

4 szmery28 listopada we środę na sali gimnastycznej naszej szkoły po raz kolejny odbył się Koncert Charytatywny pod nazwą “Bawiąc się – pomagasz”. Celem imprezy było pozyskanie środków na dożywianie najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły.

.

.Na tegorocznym koncercie z wykupionych cegiełek zebraliśmy dość wysoką kwotę bo aż 1650 zł .+ 500 zł od Wojta Giminy Bochnia pana Jerzego Lysego, który włączył się w akcję - komentuje p. Elżbieta Madej opiekunka Szkolnego Koła PCK. Podczas zabawy mogliśmy zobaczyć kabaret z Nowego Wiśnicza, cheerleaderki naszej szkoły, zespół tańca nowoczesnego Danza oraz najlepszy bocheński zespół, znany z coverów legendarnej grupy muzycznej ACDC – 4 Szmery, który ‘dał niezłego kopa :)

Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku imprezę uda się powtórzyć również na tak wysokim poziomie a tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć