Kamil Czesak – stypendysta Prezesa Rady Ministrów

• By ml
  • 20 grudnia, 2014

Uczeń klasy II TE a – Kamil Czesak otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów i został wyróżniony dyplomem, który odbierał 16 grudnia w Tarnowskiej Sali Lustrzanej wśród grona równie wybitnych koleżanek i kolegów z innych szkół.
Wyróżnienie to otrzymują najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Stypendium Prezesa Rady Ministrów może otrzymać tylko jeden uczeń danej szkoły, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w szkole. Szansę mają także ci, którzy wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.

Niebawem zaprezentujemy Kamila, tak by wszyscy mogli poznać nie tylko Jego osiągnięcia naukowe ale również zainteresowania i pasje.

KAMILU – SERDECZNIE GRATULUJEMY !