Inauguracja w Licheniu

• By ml
  • 5 października, 2016

29 września delegacja młodzież naszej szkoły wzięła udział w uroczystej Inauguracji Roku Szkolnego 2016/2017 OHP w Licheniu. W delegacji udział wzięło 33 uczestników reprezentujących wszystkie jednostki Małopolskiej Komendy Ochotniczego Hufca Pracy.

Hufiec Pracy z Bochni reprezentowali uczniowie klasy II Zb : Rafał Janioł i Daniel Dudek. Delegacje OHP z całej Polski po zakończeniu wręczania nagród i wysłuchaniu przemówień m.in. Komendanta Głównego OHP, w uroczystym przemarszu przeszły do Bazyliki w Licheniu, w której odbyła się msza święta. Po mszy uczestnicy z Małopolski skorzystali również z okazji zwiedzania Bazyliki w Licheniu i poznania jej historii. Uczestnictwo w obchodach dla wszystkich uczestników było bardzo ważnym przeżyciem i możliwością dokładniejszego poznania działalności OHP szczególnie dla klas pierwszych. Opiekę nad młodzieżą sprawowała pani Renata Pastuszak.