Bawiąc się pomagasz – po imprezie

• 1 grudnia, 2006

Pod takim hasłem odbył się koncert charytatywny w środę 29 listopada br. w  Oratorium św.Kingi. Impreza została zorganizowana przez nasz szkołę pod przewodnictwem p.prof. Elżebiety Madej – opiekunkę szkolnego koła PCK.Głównym celem tego wielkiego przedsięwzięcia trzeciego już w historii szkoły było pozyskanie środków pieniężnych na  drugie śniadania dla najuboższych uczniów z naszej szkoły. W tym roku udało Nam się zebrać aż 950 zł !!!

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku udało Nam się zebrać 358 zł, zas w tym roku napewno pobiliśmy rekord !Kwota jaką udało Nam się zebrać to 950 zł. Podczas długo oczekiwanego przez uczniów koncertu można było zobaczyć wiele talentów naszych kolegów i koleżanek, a wśród nich:

• Zespół bębniarzy ” Djembe” z Ochronki.
  • Zespoły Cheerleaders “Fargo” i “Muchacha” (Muchacha – tegoroczne zwyciężczynie z naszej szkoły, które zdobyły III miejsce na Powiatowych zawodach cheerleaders 2006 w Rzezawie)
  • Beatbox w wykonaniu jednego z uczniów naszej szkoły- Irka
  • Kabaret A-KA z I LO, który zaprezentował 2 humorystyczne skecze.
  • Cheerleaderki z I LO - zwyciężczynie wśród bocheńskich szkół średnich.

Szczególnymi gwiazdami tego koncertu były dwa znane już większości młodzieży bocheńskie zespoły Most Wanted  i  SKAfander.

Most Wanted to zespół skłądający się z  pięciu osób.Obracają się w kręgach rockowych poprzez hard rock aż do punkowych brzmień.

SKAfander liczy osiem osób.To On postawił publicznośc na nogi.Opisują się tak:“Pewnego pięknego lipcowego popołudnia 2006 roku, Bóg stworzył skafander i rzekł: “to jest dobre”. Ulepił z gliny ośmiu chłopa (na Gienka poszło najwięcej) i powiedział: grajcie, a Wasza muzyka niechaj będzie jak skafander, który chroni przed szarą codziennością i daje ludziom radość.

Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku imprezę uda się powtórzyć i będzie ona miała szersze grono imprezowiczów :)