Akademia z okazji Honorowego Krwiodawstwa

• 8 grudnia, 2010

W dniu 26.listopada 2010 roku w Zespole Szkół Nr 3 w Bochni odbyła się uroczysta akademia z okazji  HDK organizowana przez Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Bochni.. Na akademii tej nasza szkoła została wyróżniona Dyplomem Starosty Bocheńskiego za działania wspierające Ruch Honorowego Krwiodawstwa PCK. Dyplomy uznania za aktywny udział w akcjach HDK otrzymali następujący uczniowie           ZS nr 3 : Szewczyk Dariusz, Tobiasz Łukasz, Mądry Maciej z klasy IV te c,  Rzymek Marlena z klasy IV te a, Rudnik Angelika, Daniec Danuta i Kindykiewicz Elżbieta z klasy IV Th b. Część artystyczna została przygotowana przez uczniów Zespołu Szkół w Łapanowie oraz  uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Bochni.