90 lat Młodzieżowego Ruchu PCK

• 18 grudnia, 2011

W dniu 25.listopada 2011 roku w Zespole Szkół Nr 3 w Bochni odbyła się uroczysta akademia z okazji „Dni Honorowego Dawstwa Krwi” oraz 90-lecia  Młodzieżowego Ruchu PCK  organizowana przez Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Bochni. Na akademii tej nasza szkoła została wyróżniona Dyplomem Starosty Powiatu Bocheńskiego za przyjazne partnerstwo, współpracę i  działania na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża oraz  Ruchu Honorowego Krwiodawstwa.

Dyplomy uznania za aktywny udział w akcjach HDK otrzymali następujący
uczniowie

Zespołu Szkół Nr 3 : Kępa Sebastian , Banach Edyta , Majewska Iwona , Puławski Mariusz , Tobiasz Agnieszka , Szostak Dominik, Święch Jakub , Stal Paulina , Jawień Paulina  , Stańczyk Agnieszka, Kujacz Paulina, Mulka Sylwia, Chlebek Justyna , Łyduch Iwona , Mucha Adam.

Część artystyczna pt. „Posyłam Was na pracę bez nagrody”została przygotowana przez naszych wolontariuszy , uczestników i jednocześnie laureatów nagrody głównej małopolskiego projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”.