65 Konkurs Recytatorski w MDK

• By ml
  • 5 marca, 2020

Miło nam poinformować, że w dniu 03.03.2020 r. uczniowie naszej szkoły: Patrycja Tokarz wraz z ,,Zespołem z Ekonomika” w składzie: Dominik Solecki i Leon Steczko wzięli udział   w Eliminacjach Powiatowych 65. Powiatowego Konkursu Recytatorskiego odbywającego się w Miejskim Domu Kultury w Bochni.

Patrycja Tokarz (klasa I TEd) zaprezentowała własny wiersz pt. ,,Dwa uczucia”, oraz zaśpiewała przy akompaniamencie gitar Dominika Soleckiego i Leona Steczko dwie piosenki, ponieważ uczennica wystąpiła w kategorii ,,Poezji śpiewanej”, a były to: ,,Życie to nie Teatr” Edwarda Stachury i  piosenkę autorską ,,Ballada o domu nad Dunajcem” – dedykowaną pamięci ks. prof. Józefa Tischnera, Patrona szkoły.

Uczennica godnie reprezentowała szkołę. Gratulujemy i życzymy Patrycji wraz z Zespołem dalszych sukcesów!