• By pc
  • 5 maja, 2017
Reprezentacja uczniów i nauczycieli Naszej Szkoły wzięła udział w bocheńskich obchodach 226. rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Uroczystości rozpoczęto Mszą świętą koncelebrowaną w Bazylice św. Mikołaja w intencji Ojczyzny, Powiatu oraz Miasta pod przewodnictwem ks. dr. Wojciecha Gałdy.
Msza św. zgromadziła przedstawicieli władz powiatu i miasta, komendantów powiatowych policji i straży pożarnej, organizacji społecznych i politycznych, kombatanckich i związkowych oraz liczne poczty sztandarowe, wystawione głównie przez szkoły.

Po jej zakończeniu przedstawiciele władz samorządowych powiatu bocheńskiego, miasta Bochni, a także licznie przybyłe delegacje złożyli wiązanki kwiatów pod pamiątkową tablicą poświęconą Janowi Henrykowi Dąbrowskiemu.